• "ČÍTAME PRE RADOSŤ"

•  Naša  Materská škola bola úspešná v rámci 2. kola podpory projektových zámerov v rámci výzvy "Čítame pre radosť".

Veríme, že triednymi knižnicami sa nám  podarí posilniť pozitívny vzťah ku knihám a čítaniu a tak budeme  budovať čitateľské sebavedomie a zručnosti každého dieťaťa. Veríme, že knihy, ktoré sme zakúpili v hodnote 500€  sme  vyberali tak, aby boli pre deti atraktívne, posilnili u detí  motiváciu a  deti hľadali v knihe zážitok. Správny výber kníh do triednej knižnice je predpokladom k tomu, aby sa deti stali samostatnými čitateľmi.

• Výročná schôdza ZZP MO Nižný Hrušov

• V sobortu 27.1.2024 sa konala výročná schôdza ZZP MO . Tak ako každý rok aj tento naša Materská škola prispela krátkym programom, aby potešila srdiečka prítomným dôchodcom, ktorí deti odmenili veľkým potleskom.

• TELESNÁ VÝCHOVA V ZŠ

• V rámci spolupráce so ZŠ v Nižnom Hrušove , sme s deťmi staršej vekovej skupiny navštívili deti 1. ročníka pod vedením pani učiteľky Mgr. Nikolety Rusnákovej,kde sme spoločne absolvovali hodinu telesnej výchovy. Hodina bola plná hier, zábavy, šantenia, jedným slovom super. Ďakujeme za milé privítanie pani riaditeľke PaedDr. Ivete Ondikovej, pani učiteľke a samozrejme deťom prvého ročníka, ktorí prijali svojích mladších kamarátov z láskou. Už teraz sa teším e na ďalšiu spoluprácu.