• SFÉRICKÉ KINO V NAŠEJ MŠ

• Dnes našu Materskú školu navštívilo sférické kino s rozprávkou" Ako ježko cestoval do vesmíru". Aj napriek malému počtu si to deti  krásne užili a už sa tešia na ďalšie rozprávky.

• OZNAM-CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY

• Riaditeľka Materskej školy oznamuje rodičom, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva vo Vranove nad Topľou a zriaďovateľa, bude prevádzka Materskej školy z dôvodu zvýšeného počtu detí s chrípkovým ochorením PRERUŠENÁ od zajtra 24.10.2023. (utorok) do 31.10.2023 (utorok).

Nástup detí do materskej školy bude 2.11.2023.

Milí rodičia, oznamujem Vám, že vzhľadom na nízky poče

• NA DOPRAVNOM IHRISKU

• Dnešné dopoludnie sme navštívili  MŠ Moravany. V rámci dopravnej výchovy sme s deťmi na dopravnom ihrisku realizovali rôzne aktivity o dopravnej výchove, upevňovali sme si dopravné značky, pravidlá správania sa na ceste, ptretože doprava je súčasťou nielen dospelých ale aj detí.Ďakujeme za pozvanie pani riaditeľke Ivete Sotákovej, za milé privítanie kolektívu MŠ , tetám kuchárkám za malé občerstvenie. Najkraším zážitkom ako deti povedali, bola jazda na autobuse.

• ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA DETÍ MŠ

• Super športové dopoludnie sme strávili na našom multifunkčnom ihrisku na Športovej olympiáde detí materských škôl. Stretli sa deti MŠ Nižný Hrušov, MŠ Nižný Hrabovec, MŠ Kladzany, MŠ Moravany. Po odznení detskej hymny, príhovoru pani riaditeľky Lenky Vaňovej a pána starostu Jána Fenčáka čakal na deti bohatý športový program.Deti súťažili ako usilovné včeličky, každý chcel byť prvý. Domov si deti odniesli nielen sladký balíček ale veľa krásnych športových zážitkov a spoznal nových kamarátov. Ako prekvapenie pre deti boli naši dobrovoľní hasiči a diskotéka, o ktorú sa postaral Dávid Ochotnícky.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o to, aby naše deti prežili krásne športové dopoludnie. Už teraz sa tešíme na špotovú olympiádu na budúci školský rok, ktorá bude v MŠ Kladzanoch.