• V ZDRAVOM TELE, ZDRAVÝ DUCH...

• Aj takto by sa dala nazvať dnešná návšteva detí staršej vekovej skupiny MŠ v ZŠ. Naše deti spolu s pani učiteľkami sa stretli so svojimi staršími kamarátmi zo školy na hodine telesnej výchovy. Privítala nás pani riaditeľka ZŠ PaedDr. Iveta Ondiková a spolu s pani učiteľkami a vychovávateľkami sme sa presunuli do telocvične ZŠ, kde deti z MŠ pozorne sledovali žiakov ako to na hodine TV vyzerá. Všetci  si spoločne zacvičili, za súťažili, zahrali. Ďakujeme pani vychovávateľkam  ZŠ, ktoré vysvetlili našim deťom ako prebieha hodina TV v ZŠ. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

• Výročná schôdza JDS

• Dňa 14.1.2023 sa zišli členovia Jednoty dôchodcov na Slovensku v Dome kultúry na výročnej schôdzi. Ako už býva zvykom v úvode schôdze je kultúrny program. V kultúrnom programe vystúpili deti MŠ, ZŠ, folklórny súbor Hrušovčan. Deti MŠ zatancovali krásny spoločenský tanec, dievčatá zatancovali ľudový tanec a spolu s folklórnym súborom si zaspievali pieseň"U Hrušove na valale". Svojím vystúpením vyčarili  úsmev všetkým prítomným a potešili ich srdiečka. Deti boli odmenené veľkým potleskom a sladkou odmenou.