• DEŇ MLIEKA V NAŠEJ MŠ

• Mliečko všetci radi máme,

každý deň si hrnček dáme.

Ak chcem zdravý byť,

musím veľa mlieka piť.

Mlieko  a mliečne výrobky patria k nášmu životu už od narodenia. Obsahujú veľa vitamínov, ktoré chránia a podporujú naše zdravie a zdravie naších detí. V naše MŠ sme si DEŇ MLIEKA pripomenuli rôznymi aktivitami,ochutnávaním, rozprávaním, kreslením, vystrihovaním, lepením a hlavne "dojejím" kravičky. To bol ale zážitok.Čo nakoniec - pite veľa mlieka budete zdraví.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Riaditeľka MŠ so súhlasom zriaďovateľa, v súlade § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a na základe Rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR udeľuje:

RIADITEĽSKÉ VOĽNO v piatok 16.9.2022

Ide o mimoriadne prerušenie prevádzky MŠ z výskytu ochorenia detí.

Prevádzka MŠ bude otvorená19.9.2022

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE - ZRPŠ

• Vážení rodičia, srdečne Vás pozývame na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 19.9.2022 o 16:00 hod. v priestoroch Domu kultúry.

Program:

1. Otvorenie
              2. Adaptácia dieťaťa do MŠ a povinné predprimárne vzdelávanie-Dr. Maceňková z CPPaP
              3. Organizačné pokyny vedúcej školskej jedálne
              4. Oboznámenie sa so školským poriadkom a aktivitami v MŠ
              5. Doplňujúce voľby členov do ZRPŠ
              6. Rôzne-diskusia
              7. Záver

• Po Hrušovských mohylách 15.9.2022

• Dňa 15.9.2022 o 13:00 hod. Vás srdečne pozývame na pochod "Po Hrušovských mohylách."

Tento rok Vám predstavíme novinku:

"VIRTUÁLNEHO SMART TURISTICKÉHO SPRIEVODCU"

Tešíme sa na Vašu účasť.

• NOVÍ KAMARÁTI V NAŠEJ MŠ

• Kto to klope dneska k ránu na čarovnú našu bránu?

Krásne klope to mi ver, predsa mesiac september.

Na husličky k tomu hrá, bránu škôlky otvára.

Vitajte veľkí aj maličkí, vitajte naše detičky!

Dňa 5.9.2022 sa otvorili brány škôl. Otvorila sa aj naša MŠ, do ktorej prichádzali naši maličkí. Chcem zvlášť privítať našich najmenších, ktorí začali novú etapu svojho života. Je to veľká zmena nielen pre rodičov ale hlavne pre deti, ktorí sú plní očakávaní, prekvapení ale aj obáv z niečoho nového. Začiatok je ťažký, ale verím , že ho spoločne zvládneme.